- Advertisement -spot_img
Ana SayfaTeknolojiOyunPDXCON Remixed'de Gösterilen Tüm Oyunlar

PDXCON Remixed’de Gösterilen Tüm Oyunlar

- Advertisement -spot_img

HavadisBursa.com Online Tarafsız ve Bağımsız Habercilik

Paradox Interactive’in geçtiğimiz yıllarda bir fuar olarak gerçekleştirdiği PDXCON, pandemi sürecinin doğal bir sonucu olarak dijital etkinlikler arasında yerini alıp PDXCON Remixed olarak çıktı karşımıza. Etkinlikte çeşitli ek paket duyuruları ve güncelleme haberlerine yer verildi, bir de yeni oyun duyurusu geldi. Crusader Kings 3 için gelecek güncelleme haberi merakla bekleniyordu, merakımız giderildi. Bunun yanında merakla beklenen bir diğer şey de hangi seriye yeni oyun ekleneceğiydi. Bunun cevabı da yine beklendiği gibi Victoria 3 oldu. Sözü çok uzatmadan listemizi paylaşalım:

Crusader Kings 3 – Royal Court

Crusaders Kings 3 sadece geçtiğimiz yılın değil, son yılların en iyi strateji oyunlarından birisi olmayı başarmıştı. Oyuna gelecek ek içerikler de merakla bekleniyordu. İlk büyük hacimli ek paketi Royal Court, PDXCON’da yapılan duyurulardan ilki oldu. Haritanın genişlemesi için biraz daha beklememiz gerekecek belki ama oyunun içeriğine dair yapılan değişikliklerle de çok farklı bir tecrübe sunacakmış gibi görünüyor.

Empire of Sin – Make It Count

Romero’ların Empire of Sin’i, pek de beklendiği gibi bir çıkış yapmadı belki, ama oyunlarını kendi haline bırakmak gibi bir niyetleri yok, güncellemelerle şanslarını denemeye devam ediyorlar. İlk genişleme paketi Make It Count, tabloyu olumluya çevirmek için geliyor. Oyuna mod desteği eklenecek olması da yerinde bir adım olmuş. Bakalım topluluk elinden ne gibi malzemeler çıkacak.

Hearts of Iron IV – No Step Back

Hearts of Iron IV, 5. yıldönümünü kutluyor, haliyle bir kutlama videosuyla arz-ı endam etti programda. Oyunun 5. yılını kutlamak için yapımcı ekibin hoş planları olduğu söylendi. Tabii bir de ek içerik duyurusu, No Step Back videosu geldi:

Prison Architect: Second Chances

Prison Architect de geceyi boş geçmeyen oyunlardan oldu; Second Chances genişleme paketi duyuruldu. Ek paketle mahkum rehabilitasyon programı geliyor, artık mahkumlarımızın topluma daha erken karışmak için bir fırsatları olacak 🙂 Second Chances; PC, PS4 ve Xbox One için 16 Haziran’da, Switch için ise 29 Haziran’da çıkış yapacak:

Stellaris

Stellaris de 5. yılını kutlayan oyunlardan. Dolayısıyla bu gece sahne alan oyunlardan birisi olması da şaşırtıcı olmasa gerek. Bir yandan 5. yıl videosu bir yandan Stellaris: Console Edition – Expansion Pass Four & Federations videosuyla gösterdi kendisini; çıkış tarihi de 17 Haziran olarak ilan edildi.Bu arada 5. yıl şerefine Stellaris’in 24 Mayıs’a kadar ücretsiz olarak oynanabilir olacağı da not edildi.

Victoria 3

Victoria 2’nin üzerinden 11 yıl geçmiş, dile kolay. Serinin yeni üyesi için zaman gelmiş de geçiyor bile. Paradox ekibi de böyle düşünmüşler herhalde, en sonunda Victoria 3’ü duyurdular. Duyurunun bir güzel yanı da ‘Game Pass for PC’ detayı oldu 🙂 Crusader Kings 3 için gidilen ortaklık iyi sonuçlar verdi demek ki, sonuç olarak Victoria 3 için de böyle bir yol izlemeye karar vermişler.

- Advertisement -spot_img
Stay Connected
16,985BeğenenlerBeğen
2,458TakipçilerTakip Et
61,453AbonelerAbone
Must Read
- Advertisement -spot_img
Related News
- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here