Seher Akgül Yağ Yakıcı Kahve İle Hızlı Zayıfla Videolu

Tarifin Hikayesi

Seher Akgül Yağ Yakıcı Kahve İle Hızlı Zayıfla Videolu Tarifi İçin Malzemeler

  • 1 tatlı kaşığı kahve
  • 1 kaşığın ucuyla çok az tarçın
  • Silme bir çay kaşığı kadar kakao
  • 1 su bardağı süt
  • 1 çay kaşığı organik bal
  • 1 çay kaşığı hindistan cevizi yağı

Seher Akgül Yağ Yakıcı Kahve İle Hızlı Zayıfla Videolu Tarifi Yapılışı

  1. Yağ yakıcı kahve yapılışı kahvemizi hazırlamak için cevzemize sütü alalım ve diğer malzemelerimiz sütün içerisine ekleyelim ve güzelce karıştıralım.
  2. 1 tatlı kaşığı kahve, 1 kaşığın ucuyla çok az tarçın ekliyoruz ve silme bir çay kaşığı kadar kakao da katalım sütün içerisine güzelce karıştıralım ve ocağımıza alalım.
  3. Ocakta bir taşım kaynatalım ve kahvemizi ocaktan aldıktan sonra ekleyeceğimiz 2 malzememiz daha var. Bunlar canım arkadaşlarım diyet sürecimizde bizi tok tutmasını istediğimiz kahvemizin etkisini artıracak tatlı krizlerini önleyecek ve bağırsaklarımızı düzenleyecek. Bu iki malzememiz bal ve hindistan cevizi yağı canım arkadaşlarım.
  4. Yağ yakıcı kahve kullanımı canım arkadaşlarım yağ yakan tarçınlı kahvemizi tam 1 hafta boyunca her gün sabah kahvaltılarından önce ve akşam yemeğinden önce içeceğiz. Kahvemizi içtiğimiz süreçte diyetimize özen gösterip süreçte spor yaparsanız, yiyip içtiklerini olabildiğince dikkat ederseniz güzel kilolar verebilirsiniz sevgili arkadaşlarım.Tarifimizin videosunu da izleyin ve tüm püf noktalarını öğrenin kanalıma abone olmayı da unutmayın. Sevgiler.