Tolga Kanbur Kimdir?

Tolga Kanbur kimdir?

Tolga Kanbur doğma büyüme Bursa’lı olan ve burada çok etkin yatırımları ile iş dünyasında adından söz ettiren genç bir isimdir. 1985 doğumlu olan Tolga Kanbur Bursa’da doğmuş ve üniversite yaşamı dahil tüm hayatını Bursa’da geçirmiştir. Bugün sahip olduğu Glovital markası ile tüm dünyaya yine Bursa’dan hizmet vermektedir.

Tolga Kanbur genç ve girişimci bir kişiliğe sahiptir. 2015 yılında Glovital ile yola çıkan başarılı iş adamı bitkisel kozmetik alanında çok etkin ve başarılı çalışmalara imza atmıştır. Özellikle pandemi sonrası ilgi ve talebin artmış olduğu bitkisel kozmetik ürünlerin pandemi öncesinde de ne kadar önemli ve gerekliği olduğunun vurgusunu her söyleşisinde dile getirmiştir. Bunu öncelikli olarak bir iş olarak değil, insan sağlığına ve ekolojik dengeye verdiği önemden dolayı bir sorumluluk olarak gördüğünü ifade etmiştir.

Her biri büyük titizlikle hazırlanan bitkisel ürünler her geçen gün daha büyük ilgi görüyor

Son yıllarda bitkisel ürünlere karşı önlemez bir yükseliş görülüyor. Çünkü artık tüketiciler her alanda çok daha bilinçli hareket ediyor. Özellikle kozmetik alanda kullanılan ürünlerin bitkisel içerikte olması öncelikli olarak sağlık açısından gerekli oluyor. Tolga Kanbur firması bünyesinde üretmiş olduğu bitkisel kozmetik ürünlerin satışı ile öncelikli olarak insanlığa karşı tüm sorumluluklarını yerine getirdiğini düşünüyor.

Tolga Kanbur Glovital Bitkisel Ürünler ile daha yürüyecek çok uzun bir yolu olduğuna inanıyor. Hem ülkemizde hem de tüm dünyada insanların artık bu bilinçte olduğunu görmenin mutluluğu içerisinde başarılı iş adamı özellikle ülkemizde bu sürecin başını çeken biri olmaktan büyük gurur duruyor. Her fırsatta bitkisel ürünlerin faydalarına değiniyor ve insanların bu konuda daha çok bilinçlenebilmesi için özel bir zaman ve çaba sarf ediyor.